Certifikáty IFS Food, IFS Broker,
BRC, EKO Bio a UTZ

jsou garancí
nejvyšší kvality.
 

 
  • Používáme nejlepší suroviny
  • Výkonná produkce
  • Široká nabídka produktů top kvality a netradičních kombinací
  • Neustále inovování produktů
  • Možnost balení na míru
  • Moderní a certifikovaná výroba (IFS, BRC, BIO, UTZ ...)

 

Firma

Jsme nadnárodní společnost, jejíž kořeny na Slovensku sahají až do roku 1995. Na základě vlastního dlouholetého "know-how" v oblasti zpracování sušeného ovoce, ořechů a jejich jader se řadíme do velmi úzké špičky firem, které umí garantovat zákazníkům kvalitu námi prodávaných produktů oblasti výroby čokoládových produktů a balení sušeného ovoce a ořechů. Kontinuální inovujeme, čehož důkazem je, že jako první v Evropě jsme zavedli nový druh výrobku, a to sušené ovoce a ořechy balené a aranžované v dřevěných miskách. Od roku 2014 jsme tento obalový materiál navrhli a začali používat i pro ukládané koše, kde jsme zkonstruovali nové, hravé formy dřevěných misek jako kometa, strom a hvězda.

Filozofie

Naší prioritou je vždy a za každých okolností, nejen nabídnout, ale také skutečně dodat zákazníkovi zdravý a chutný produkt s minimálním obsahem konzervačních látek, případně v bio kategorii. Na prvním místě je u nás kvalita a dodavatelská flexibilita získaná dlouholetou praxí, která se přetavila do výjimečná, originálních a dlouhodobě a prodávaných výrobků, jako jsou ukládány koše se sušeným ovocem, ořechy a čokoládovými produkty s gramáží od 150 g do 2500g. Postavičky ze sušeného ovoce Krampus a Pflaumenmänchen. Datle plněné ořechy a marcipánem a to iv kombinaci s čokoládou. Ve všech těchto produktech jsme byli první v Evropě kteří tyto produkty vymysleli, dokázali vyrobit a umístit na celoevropský trh.

Jak vyrábíme

Celá naše produkce se soustřeďuje na zachování původní konzistence sušených produktů co do kvality a tvaru.

  • V balení podle jednotlivých druhů sušeného ovoce a ořechů
  • Mixováním sušeného ovoce a ořechů s dosažením optimalizované a vyvážené chuti směsí, kde jsme se soustředili na hledání nových kombinaci chutí doplňováním nových druhů produktů jako je lyofilizované ovoce, ochucené ořechy a čokoládové chipsy.
  • Vytváření kompozitního druhu zboží pomocí tří druhů čokolád, sušeného ovoce, lyofilizovaného ovoce a ořechů s přídavkem posypových materiálů z ořechů a sušeného ovoce. Snahou je zachovat v čokoládovém výrobku všechny druhy ovoce a ořechů v původním stavu s velmi malými kalibračními změnami bez přidávání esencí a konzervačních látek. A co se týká čokolády, tak tam jen to nejlepší. Proto jsme se rozhodli pro pravou Belgickou čokoládu Callebaut s vysokým obsahem kakaového másla s certifikátem UTZ při všech třech druzích, bílé, mléčné a hořké čokolády.
  • Pro gurmány umíme vyrobit čokoládové produkty i se sólem druhům ovoce technologií máčení + obohatit ořechovou a ovocnou příchutí z přírodních surovin.

Kvalita a certifikáty

Jsme dlouholetými vlastníky certifikátů IFS, BRC, BIO, UTZ a IFS Broker.

Proč The Fresh Company“

Copyright © 2020 Vetter Slovakia, s.r.o. All rights reserved. Graphic design: CODES CREATIVE, Ltd. Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.