Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Proč nakupovat dárky ve Frutree

Certifikovaní dodavatelé

Image Suroviny v nejvyšší kvalitě nakupujeme z kontrolovaných pěstitelských oblastí, od certifikovaných dodavatelů podle IFS Food, z více než 70 zemí na celém světě. Spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří přísně kontrolují kvalitu sušeného ovoce a ořechů, jakož i kakaových bobů na čokoládu od kultivace až po sklizeň.

Sušené ovoce, ořechy a čokoláda.

Specializace na sušené ovoce, ořechy a čokoládu | Frutree Specializujeme se pouze zpracování, balení sušeného ovoce, ořechů, výrobu čokolády, čokoládových pralinek, ovoce a ořechů čokoládě. Suroviny zpracováváme certifikovanými postupy podle ISO 9001 a IFS Food. Používáme nejmodernější technologie, které neustále inovujeme. Abychom zpomalili přirozenou oxidaci, suroviny skladujeme v chladných, suchých a tmavých prostorách ve vzduchotěsných obalech.

60 % produktů vyrábíme ručně

Image Abychom udrželi nejvyšší kvalitu, čistou přírodní chuť a vůni výrobky vyrábíme ručně šetrným způsobem. Samozřejmostí jsou nejvyšší hygienické standardy a certifikované postupy.

Za rok vyrobíme 4500 tun výrobků

Ročně vyrobíme 4500 tun výrobků | Frutree Našimi zákazníky jsou potravinové řetězce v celé Evropě, například Lidl, Billa, Aldi, Rewe, Tesco a jiné. Naši zákazníci pravidelně prověřují kvalitu našich výrobků a veškeré postupy od nákupu surovin až po dodání zboží na pulty. Certifikáty IFS Food, IFS Broker a BRC jsou garancí nejvyšší kvality

Výrobky exportujeme do více než 70 zemí po celém světě.

Výrobky exportujeme do více 70 zemí po celém světě | Frutree Naše výrobky splňují veškeré kvalitativní a hygienické požadavky jednotlivých národních kontrolních a certifikačních autorit. Zdravotní nezávadnost a kvalita je kontrolována a zkoušena. Kvalita je potvrzena také certifikáty Halal, a Kosher.

Na výrobu čokoládových dobrot ročně použijeme 490 tun čokolády.

Image Čokoládu používáme k výrobě ovoce a ořechů v čokoládě, čokoládových pralinech, čokolády na fondue a čokoládových specialit. Frutree s r.o. je dlouholetým držitelem certifikátu UTZ pro udržitelné pěstování kávy, kakaa a čaje.

Certifikáty jako garance kvality

Image Frutree s r.o. je dlouholetým držitelem certifikátů IFS Food, IFS Broker, Eko Bio, FairTrade, halal, Kosher, RainForest Alliance.

Kvalita od roku 1985

Image Na trhu sušeného ovoce, ořechů a čokoládových dobrot působíme od roku 1985. Získané know how, kvalita pracovní síly, certifikované postupy, nejmodernější technologie a dlouhorečná partnerství s dodavateli nás řadí mezi lídry na trhu v Evropě.

Copyright © 2023 Frutree s.r.o. | All rights reserved. | Graphic design: CODES Brand House, Ltd. | Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.