UTZ certifikát pro udržitelné pěstování kávy, kakaa a čaje

UTZ Certifikát Vetter Slovakia   Certifikát UTZ

UTZ cert Cocoa

UTZ Certified je program a označení pro udržitelné pěstování kávy, kakaa a čaje. Jeho hlavním posláním je vytvořit svět, ve kterém je udržitelné hospodářství normou. Program UTZ umožňuje pěstitelům naučit se lépe zemědělské metody, zlepšit pracovní podmínky a lépe se postarat o lidi a životní prostředí. Dodržování přísných podmínek UTZ Certified pěstiteli a podniky je důkladně monitorovány nezávislými třetími stranami.

UTZ Certified je celosvětový program a označení pro udržitelné pěstování kávy, kakaa a čaje (včetně Rooibos). Jeho hlavním posláním je vytvořit svět, ve kterém je udržitelné zemědělství normou. Program UTZ pomáhá pěstitelům zavádět lepší zemědělské metody, vést své hospodářství výnosnější a tím jim umožňuje lépe se starat o svou rodinu a životní prostředí. Průmysl tak může investovat do udržitelné výroby a zákazníci důvěřovat produktům, které kupují a zároveň přispívat k lepší budoucnosti.

Více o certifikaci UTZ

UTZ Certifikát Vetter Slovakia | FruTree
 
Copyright © 2020 Vetter Slovakia, s.r.o. All rights reserved. Graphic design: CODES CREATIVE, Ltd. Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.